مشارکت 77 درصدی مردم گیلان در انتخابات

Kurdane.com

استاندار گیلان گفت: تاکنون شاهد مشارکت 77 درصدی مردم گیلان در انتخابات بوده‌ایم و این مشارکت همچنان ادامه دارد، طی گزارشی که از شهرستان‌ها رسیده مردم همچنان در پای صندوق‌های رای حضور دارند.

 به گزارش ایسنا، محمدعلی نجفی، استاندار گیلان با اشاره به آخرین اخبار از فرآیند رای گیری در گیلان، اظهار کرد: از همه دست اندرکاران و عوامل اجرایی، انتظامی و امنیتی که در برگزاری انتخاباتی امن و سالم تلاش کردند، تشکر و قدردانی می‌کنم.

وی افزود: از ساعت 8 صبح امروز، 29 اردیبهشت که فرآیند رای گیری آغاز شد، مردم عزیز ما علاقمندانه و با شور و هیجان در پای صندوق‌های رای حاضر شدند و این حضور و دانایی مردم گیلان در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی جماسه ماندگار دیگری را در تاریخ این دیار ثبت کرد.

نجفی گفت: تاکنون شاهد مشارکت 77 درصدی مردم گیلان در انتخابات بوده‌ایم و این مشارکت همچنان ادامه دارد، طی گزارشی که از شهرستان‌ها رسیده مردم همچنان در پای صندوق‌های رای حضور دارند.

وی اضافه کرد: برای آخرین بار مهلت رای گیری تا ساعت 24 (12 شب) تمدید شد، با توجه به اینکه در برخی از شعب استان رای گیری همچنان ادامه دارد؛ در تلاشیم تا آخرین لحظه اخذ رای از مردمی که در شعب حضور دارند اقدام شود.

استاندار گیلان گفت: مردم بدانند حضور پرشورشان در انتخابات و انتخاب رئیس جمهور با رای بالا پشتوانه جمهوری اسلامی برای حضور مقتدرانه در عرصه‌های ملی و بین‌المللی است.

نظرات

ارسال نظر